• In English
 • Прем’єр-міністр: Набуття Україною та Грузією членства в ЄС зміцнить стабільність у регіоні
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 червня 2021 року о 16:42

  Україна та Грузія мають спільні цілі та завдання: відновлення територіальної цілісності країн, забезпечення сталого демократичного розвитку та економічного зростання, повна інтеграція до ЄС і НАТО.

  Про це йшлося на зустрічі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Президента Грузії Саломе Зурабішвілі під час її офіційного візиту в Україну 23 червня.

  Глава українського Уряду наголосив, що надання європейської перспективи для України та Грузії зробить суттєвий внесок у зміцнення стабільності в регіоні та посилить взаємну стійкість до викликів і загроз.

  «Очікуємо на наступний Саміт «Східного партнерства» в Брюсселі, який повинен посилити політичне значення цієї ініціативи та наповнити її більшим стратегічним змістом», — зазначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр також привітав ключові рішення Саміту НАТО, які підтвердили відданість членів Альянсу рішенням Бухарестського саміту 2008 року щодо перспективи набуття Україною та Грузією членства в НАТО.

  «Сподіваємось на отримання нашими країнами чіткої перспективи щодо членства в Альянсі», — відзначив очільник Уряду України.

  Під час зустрічі Денис Шмигаль також наголосив на важливості діяльності Українсько-грузинської стратегічної ради високого рівня, яка покликана координувати увесь комплекс двосторонніх відносин, а також сприяти поступальному розвитку стратегічного співробітництва на всіх рівнях.

  Прем’єр-міністр подякував Грузії за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. А також зі свого боку підтвердив підтримку Україною суверенітету й територіальної цілісності Грузії в межах її міжнародно визнаних кордонів.

  Прем’єр-міністр: Набуття Україною та Грузією членства в ЄС зміцнить стабільність у регіоні