• In English
 • Прем’єр-міністр: Місія МВФ почне роботу в Україні з наступного тижня
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 грудня 2020 року о 23:57

  Україна очікує отримання чергового траншу від Міжнародного валютного фонду за програмою Stand-by вже на початку 2021 року. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час прямого ефіру програми «Свобода слова Савіка Шустера» 18 грудня.

  Як зазначив Прем’єр-міністр, Президент України та МВФ повідомили про початок роботи місії МВФ в Україні з наступного тижня. За його словами, черговий транш від Фонду надійде вже на початку 2021 року.

  «Два тижні тому ми також отримали транш в 623,5 млн євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу. А цього тижня отримали рекордну зацікавленість інвесторів у гривневих облігаціях державної внутрішньої позики у розмірі 51 млрд грн», — сказав Денис Шмигаль.

  Глава Уряду додав, що ці позики були заплановані в бюджеті. А отже, Україна завершить рік з виконанням всіх соціальних зобов’язань, які були передбачені нинішнім бюджетом.

  «Ми виплачуємо всі заробітні плати. Сьогодні шахтарям пішли оплати за жовтень і листопад. У понеділок буде оплата за грудень для всіх шахтарів», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр: Місія МВФ почне роботу в Україні з наступного тижня Прем’єр-міністр: Місія МВФ почне роботу в Україні з наступного тижня Прем’єр-міністр: Місія МВФ почне роботу в Україні з наступного тижня