• In English
 • Прем’єр-міністр: Метою України є запровадження комплексного державного сервісу в смартфоні для громадян
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 25 травня 2021 року о 18:25

  Максимальна ефективність врядування є однією з пріоритетних цілей Уряду. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час промови на дискусійній платформі «Реформи належного урядування в Україні». Захід відбувся 25 травня в межах підготовки до Конференції з реформ в Україні, що запланована на липень 2021 року у Вільнюсі (Литовська Республіка).

  В обговоренні також взяли участь заступник Міністра закордонних справ Литви Егідіюс Мєйлунас та заступник Генерального секретаря Організації економічного співробітництва та розвитку Ульрік Вестергард Кнудсен.

  Денис Шмигаль підкреслив, що розбудова системи державного управління в Україні відбувається відповідно до європейських принципів публічної адміністрації, розроблених програмою OEСР/SIGMA.

  «Це формування професійної державної служби. Це підвищення спроможності міністерств, які мають стати лідерами у розробці політик. Що особливо актуально у контексті імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Також — це підвищення доступності та якості адмінпослуг», — зазначив Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр додав, що корпоративна реформа — дуже важлива для тих компаній, які не можуть бути приватизовані та залишаються у власності держави.

  Також очільник Уряду відзначив, що амбітною метою України є запровадження комплексного державного сервісу в смартфоні для громадян.

  «Серед наших планів: підключення України до швидкісного інтернету 4G та запровадження нової, перспективної технології 5G. Розвиток електронних довірчих послуг. На порядку денному Україна-ЄС є укладення двосторонньої угоди про взаємне визнання електронних довірчих послуг», — зауважив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль зазначив, що Україна цінує співпрацю з міжнародними партнерами та додав, що саме розширення й поглиблення взаємозв’язків є найкращою гарантією того, що взятий Україною курс на побудову сучасної європейської держави є досяжним.


  Прем’єр-міністр: Метою України є запровадження комплексного державного сервісу в смартфоні для громадян