• In English
 • Прем’єр-міністр: Маємо розвивати державно-приватне партнерство з успішними українськими компаніями
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 травня 2021 року о 15:33

  У межах робочої поїздки в Дніпропетровську область Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з роботою компанії «Флайт Контрол», яка займається виробництвом повітряних і космічних літальних апаратів.

  З Главою Уряду також були присутні Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт та заступник Керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

  Компанія «Флайт Контрол» спеціалізується на дослідженні й експериментальних розробках у сфері природничих і технічних наук. У сферу діяльності підприємства входять наукові космічні дослідження та розроблення космічної техніки. Зокрема, «Флайт Контрол» співпрацює з компаніями космічної галузі України, США та Європи.

  «Підприємство є прикладом, наскільки успішними на світових ринках можуть бути українські компанії. Про це свідчить, зокрема, проект із виробництва агрегатів та систем для місячного посадкового модуля в межах виконання космічної програми NASA. Вважаю, що практика державно-приватного партнерства з провідними українськими компаніями повинна активно реалізовуватися», — зазначив Денис Шмигаль.

  Під час ознайомлення Прем’єр-міністра з діяльністю компанії, працівники відзначили високу кваліфікацію співробітників завдяки технічним закладам освіти в Україні. Денис Шмигаль зі свого боку відзначив, що розвиток професійної освіти є одним із ключових завдань, яке стоїть перед Міністерством освіти і науки.

  Прем’єр-міністр: Маємо розвивати державно-приватне партнерство з успішними українськими компаніями Прем’єр-міністр: Маємо розвивати державно-приватне партнерство з успішними українськими компаніями Прем’єр-міністр: Маємо розвивати державно-приватне партнерство з успішними українськими компаніями Прем’єр-міністр: Маємо розвивати державно-приватне партнерство з успішними українськими компаніями Прем’єр-міністр: Маємо розвивати державно-приватне партнерство з успішними українськими компаніями Прем’єр-міністр: Маємо розвивати державно-приватне партнерство з успішними українськими компаніями Прем’єр-міністр: Маємо розвивати державно-приватне партнерство з успішними українськими компаніями Прем’єр-міністр: Маємо розвивати державно-приватне партнерство з успішними українськими компаніями