• In English
 • Прем’єр-міністр доручив відкрити центри масової вакцинації щонайменше в кожному райцентрі
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 червня 2021 року о 13:10

  Кількість нових хворих на COVID-19 та кількість госпіталізацій продовжує знижуватися, а темпи вакцинації щотижня прискорюються. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 23 червня.

  Очільник Уряду відзначив, що позитивну роль у покращенні епідемічної ситуації виконують центри масової вакцинації, що відкриваються в містах по всій країні.

  «Даю доручення Міністерству розвитку громад та територій вжити заходів, аби такі центри з’явилися щонайменше в кожному районному центрі. Тому що є області, де таких центрів вже більше десяти, а є 6 областей, де центри масової вакцинації досі не з’явилися», — зазначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр також зауважив, що цього тижня стартує вакцинація компаній, які мають у своєму штаті понад 50 людей, охочих щепитися. За його словами, це допоможе зменшити передачу вірусу в середині колективів та сприятиме безпечній роботі.

  «Тому закликаю керівників підприємств скористатися такою можливістю та убезпечити себе і своїх працівників», — сказав Глава Уряду.

  Денис Шмигаль додав, що Міністерство охорони здоров’я постійно збільшує кількість бригад для щеплень і готує нові формати, щоб якнайбільше українців мали змогу отримати вакцину.

  Прем’єр-міністр доручив відкрити центри масової вакцинації щонайменше в кожному райцентрі Прем’єр-міністр доручив відкрити центри масової вакцинації щонайменше в кожному райцентрі Прем’єр-міністр доручив відкрити центри масової вакцинації щонайменше в кожному райцентрі Прем’єр-міністр доручив відкрити центри масової вакцинації щонайменше в кожному райцентрі Прем’єр-міністр доручив відкрити центри масової вакцинації щонайменше в кожному райцентрі Прем’єр-міністр доручив відкрити центри масової вакцинації щонайменше в кожному райцентрі