• In English
 • Прем’єр-міністр: Діалог між Урядом та громадянським суспільством важливий для демократичного розвитку країни
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 червня 2021 року о 18:12

  Створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства є пріоритетом для Уряду України. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу в заході «Посилення діалогу щодо прогресу реформ: роль громадянського суспільства у розбудові демократичної стійкості України».

  Конференція відбулася 30 червня в онлайн-форматі за участі Прем’єр-міністра Литовської Республіки Інгріди Шимоніте.

  Денис Шмигаль відзначив, що конструктивна співпраця та діалог між представниками Уряду та громадських організацій, які представляють інтереси суспільства, є надзвичайно важливим для демократичного розвитку країни. Він зауважив, що протягом 2020-2021 років Уряд активно залучав громадськість до формування стратегічних документів, що є дороговказом розвитку країни.

  «До розроблення Національної економічної стратегії до 2030 року,  яку Уряд нещодавно схвалив, долучилися представники більш як 20 аналітичних центрів, понад 30 бізнес-асоціацій, експертного середовища та громадянського суспільства», — зазначив Прем’єр-міністр України.

  Як підкреслив Денис Шмигаль, Уряд продовжує підтримувати ініціативи, що стимулюють залучення громадян до обговорення державних рішень.

  Прем’єр-міністр Литовської Республіки зі свого боку зазначила, що Україна зможе побудувати демократичну, процвітаючу країну, якщо громадянське суспільство й держава співпрацюватимуть та братимуть участь у впровадженні реформ. Інгріда Шимоніте підкреслила, що Литва буде підтримувати Україну на цьому шляху.

  Прем’єр-міністр: Діалог між Урядом та громадянським суспільством важливий для демократичного розвитку країни Прем’єр-міністр: Діалог між Урядом та громадянським суспільством важливий для демократичного розвитку країни Прем’єр-міністр: Діалог між Урядом та громадянським суспільством важливий для демократичного розвитку країни Прем’єр-міністр: Діалог між Урядом та громадянським суспільством важливий для демократичного розвитку країни Прем’єр-міністр: Діалог між Урядом та громадянським суспільством важливий для демократичного розвитку країни