• In English
 • Прем’єр-міністр: Держбюджет-2022 — це бюджет модернізації країни, відновлення економіки та інвестицій у людей
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 вересня 2021 року о 15:42

  Державний бюджет на 2022 рік — це бюджет модернізації країни, відновлення економіки та інвестицій в людей: у їхнє здоров’я, освіту та розвиток. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  Уряд під час чергового засідання 15 вересня затвердив проект державного бюджету на 2022 рік. Прем’єр-міністр підкреслив, що другий рік поспіль Кабінет Міністрів вчасно передає кошторис на розгляд Парламенту та готовий якісно обговорювати його з народними депутатами.

  «Ключові пріоритети залишаються незмінні: медицина, освіта, армія, інфраструктура, соціальні програми, діджиталізація, підтримка підприємців та економіки», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Глава Уряду озвучив також основні макроекономічні параметри проекту Держбюджету на 2022 рік, зокрема зменшення дефіциту бюджету до 3,5%, зменшення державного боргу, зростання зарплат, стабільний курс гривні, зниження інфляції, рекордний за останні 10 років рівень зростання ВВП.

  Прем’єр-міністр: Держбюджет-2022 — це бюджет модернізації країни, відновлення економіки та інвестицій у людей Прем’єр-міністр: Держбюджет-2022 — це бюджет модернізації країни, відновлення економіки та інвестицій у людей Прем’єр-міністр: Держбюджет-2022 — це бюджет модернізації країни, відновлення економіки та інвестицій у людей Прем’єр-міністр: Держбюджет-2022 — це бюджет модернізації країни, відновлення економіки та інвестицій у людей