• In English
 • Прем’єр-міністр: Цього року маємо забезпечити власним житлом щонайменше 400 ветеранів-переселенців
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 липня 2021 року о 13:49

  Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 23 липня відбулася нарада щодо стану забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

  «Держава має забезпечити житлом ветеранів АТО/ООС, які є внутрішньо переміщеними особами. Зараз у країні приблизно 3 тисячі людей, які захищали Україну та залишились без житла внаслідок збройної російської агресії. Необхідно поступово вирішувати це питання. Цього року маємо забезпечити власним житлом щонайменше 400 ветеранів-переселенців», — підкреслив очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр доручив Міністерству у справах ветеранів та Міністерству фінансів опрацювати питання збільшення на 282 мільйона гривень видатків у державному бюджеті за програмою 1511050  «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України…».  Це дасть змогу в поточному році забезпечити житлом 414 осіб (зокрема 220 осіб — за рахунок додаткових асигнувань).

  У нараді взяли участь Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна, Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, Міністр оборони Андрій Таран, представники Міністерства фінансів, Міністерства внутрішніх справ та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

  Прем’єр-міністр: Цього року маємо забезпечити власним житлом щонайменше 400 ветеранів-переселенців Прем’єр-міністр: Цього року маємо забезпечити власним житлом щонайменше 400 ветеранів-переселенців