• In English
 • Прем’єр-міністр: Аеропорт у Черкасах має стати поштовхом до розвитку туризму в місті
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 серпня 2021 року о 11:09

  Під час робочої поїздки до Черкаської області 6 серпня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з діяльністю аеропорту «Черкаси». Главу Уряду супроводжували заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко, Міністр інфраструктури Олександр Кубраков та голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко.

  Денис Шмигаль наголосив, що Президент України Володимир Зеленський у 2019 році поставив завдання протягом двох років завершити ремонт аеропорту.

  «Черкасці надто довго не мали доступу до авіаперевезень у своєму місті. Аеропорт не приймає регулярні рейси з 1997 року — це неприпустимо для цивілізованої держави. Відновлення авіаперевезень є важливою складовою розвитку транспортної галузі та інвестиційної привабливості регіону. Це не лише дасть змогу черкасцям подорожувати світом, але й відкриє Черкаси як перспективну туристичну точку для іноземців», — зазначив очільник Уряду.

  Як поінформував Прем’єр-міністра голова Черкаської ОДА Олександр Скічко, будівельні роботи виконані вже в повному обсязі. Наразі готуються документи для отримання сертифіката про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта. Водночас для повноцінного запуску аеропорту слід відремонтувати термінал і закупити додаткове обладнання.

  За словами Дениса Шмигаля, для реконструкції терміналу аеропорту варто залучати інвесторів і реалізовувати проект у межах державно-приватного партнерства.

  Прем’єр-міністр: Аеропорт у Черкасах має стати поштовхом до розвитку туризму в місті Прем’єр-міністр: Аеропорт у Черкасах має стати поштовхом до розвитку туризму в місті Прем’єр-міністр: Аеропорт у Черкасах має стати поштовхом до розвитку туризму в місті Прем’єр-міністр: Аеропорт у Черкасах має стати поштовхом до розвитку туризму в місті