• In English
 • Прем’єр-міністр зустрівся з делегацією Сенату Польщі
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 травня 2024 року о 16:54

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із делегацією Сенату Польщі на чолі з маршалком Малґожатою Кідавою-Блонською.

  Сторони обговорили актуальні теми двосторонньої співпраці. Зокрема, військову підтримку, європейську та євроатлантичну інтеграцію, санкції проти росії, конфіскацію російських активів, а також розвиток прикордонної інфраструктури.

  Окремо учасники зустрічі зосередили увагу на ситуації в енергетиці.

  «Розраховуємо на допомогу Польщі в постачанні необхідного обладнання, зокрема генераторів, модульних котелень та газових турбін. Маємо намір децентралізувати українську енергосистему, аби зробити її менш вразливою для ворога», — відзначив Денис Шмигаль.

  У цьому контексті Прем’єр-міністр також подякував Польщі за надання боєприпасів для ППО.

  Глава українського Уряду підкреслив, що Україна високо цінує надзвичайний рівень підтримки з боку Польщі й польського народу.

  Прем’єр-міністр зустрівся з делегацією Сенату Польщі Прем’єр-міністр зустрівся з делегацією Сенату Польщі Прем’єр-міністр зустрівся з делегацією Сенату Польщі Прем’єр-міністр зустрівся з делегацією Сенату Польщі Прем’єр-міністр зустрівся з делегацією Сенату Польщі Прем’єр-міністр зустрівся з делегацією Сенату Польщі Прем’єр-міністр зустрівся з делегацією Сенату Польщі