• In English
 • Прем’єр-міністр: Завдання Міненерго — додати до опалювального сезону в енергосистему 1,7 ГВт
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 25 липня 2023 року о 15:32

  Держава продовжує кампанію з відбудови енергетики. Від початку року відремонтовано 14,5 тис. км  повітряних ліній, низку підстанцій та електрообладнання. Забезпечується посилений захист для енергооб’єктів. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 25 липня.

  «Національна компанія «Укренерго» виконала близько 60% запланованих робіт із відновлення мереж. Рухаємося чітко в межах графіків. У підсумку плануємо додати в енергосистему 1,7 ГВт потужності. Таке завдання поставив перед Міністерством енергетики», — зазначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр зауважив, що одночасно ведуться роботи з підготовки до зими й теплоенергетики. За його словами, ремонти ТЕЦ, котелень, теплових електростанцій відбуваються в плановому режимі.

  «11,7 млрд куб. м газу вже закачано в українські газосховища. Це майже 80% від потреби. На складах маємо в наявності 1,5 млн тонн вугілля, плануємо вийти на показник 1,8 млн тонн», — повідомив очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр також закликав відповідальних за підготовку до зими — Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури, Міністерство енергетики, «Укренерго», «Нафтогаз» — до максимальної концентрації зусиль та до мобілізації ресурсів.

  Прем’єр-міністр: Завдання Міненерго — додати до опалювального сезону в енергосистему 1,7 ГВт