• In English
 • Прем’єр-міністр: Забезпечуємо право нацменшини на розвиток своєї мови та водночас зберігаємо всі переваги української мови як державної
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 лютого 2024 року о 15:03

  Відповідно до Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» Уряд ухвалив Методологію використання мов національних меншин там, де вони традиційно та компактно проживають. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «Ідеться про використання мов нацменшин у наданні публічних та соціальних послуг, у взаємодії з владою, у наданні медичної допомоги та інших сферах. Забезпечуємо право національної меншини на розвиток своєї мови та водночас зберігаємо всі переваги української мови як державної», — підкреслив очільник Уряду.

  Денис Шмигаль зауважив, що Україна продовжує впроваджувати європейські стандарти, стає ближче до ЄС і розраховує на якнайшвидший початок безпосередніх переговорів щодо вступу в Європейський Союз.

  Прем’єр-міністр: Забезпечуємо право нацменшини на розвиток своєї мови та водночас зберігаємо всі переваги української мови як державної