• In English
 • Прем’єр-міністр: Відзавтра Україна постачатиме в Європу 250 МВт електроенергії, плануємо збільшити показник ще у вісім разів
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 29 липня 2022 року о 16:50

  Відзавтра можливості для продажу української електроенергії в Європу зростуть у 2,5 раза. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 29 липня. 

  «Зараз ми експортуємо 100 МВт, а постачатимемо вже 250 МВт, які за рік хочемо збільшити ще у вісім разів. Потенціал нашої країни в експорті електроенергії — мільярди євро», — підкреслив Денис Шмигаль. 

  Прем’єр-міністр наголосив, що Україна не відкладає впровадження європейських директив та правил на завершення війни, а впроваджує їх уже зараз. Зокрема, окрім «енергетичного безвізу» із ЄС, вже укладено й працює «транспортний безвіз», скасовано мита й квоти на українські товари. 

  «Найближчим часом ми очікуємо, що Парламент розгляне 50 поданих і узгоджених євроінтеграційних законопроектів. Так само незабаром міністерства завершать підготовку всіх законопроектів, які стосуються виконання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом», — відзначив очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр: Відзавтра Україна постачатиме в Європу 250 МВт електроенергії, плануємо збільшити показник ще у вісім разів