• In English
 • Прем’єр-міністр: Уряд затвердив Антикорупційну програму на 2023-2025 роки
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 березня 2023 року о 17:00

  Уряд на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів, що відбулося в межах засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, затвердив Державну антикорупційну програму на 2023-2025 роки.

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зауважив, що документ є ключовим інструментом реалізації Антикорупційної стратегії 2021-2025, ухваленої Законом України.

  «Програма містить заходи, спрямовані на підвищення ефективності системи запобігання корупції в різних сферах суспільного життя, формування негативного ставлення до корупції в суспільстві та забезпечення невідворотної відповідальності за корупцію», — зазначив очільник Уряду.

  Зокрема, Програма передбачає заходи у сфері судочинства, державного  регулювання економіки, митної справи та оподаткування, державного та приватного сектору економіки, будівництва, земельних відносин та інфраструктури, сектору оборони, охорони здоров’я, освіти й науки та соціального захисту.

  Крім того, у документі передбачені заходи, спрямовані на усунення можливих корупціогенних факторів, вдосконалення формування та реалізації державної антикорупційної політики. Також Програмою врегульовуються питання координації та моніторингу оцінки ефективності реалізації Антикорупційної стратегії та державної програми з її виконання.

  «Маємо розуміння, що такий важливий документ повинен залишатись «живим», відкритим для пропозицій і доповнень. Тому будемо працювати з Парламентом, з іншими стейкхолдерами, з керівниками антикорупційних органів», — зауважив Прем’єр-міністр.

  Очільник Уряду відзначив, що сьогодні Комісія визначила і подала в Кабінет Міністрів України свої пропозиції щодо трьох фіналістів відбору на зайняття посади директора НАБУ, тож Уряд на найближчому засіданні затвердить директора Національного антикорупційного бюро.

  Прем’єр-міністр: Уряд затвердив Антикорупційну програму на 2023-2025 роки