• In English
 • Прем’єр-міністр України та очільник МЗС Франції обговорили ключові напрямки двосторонньої співпраці
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 13 січня 2024 року о 16:55

  У Києві, 13 січня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Міністром Європи та закордонних справ Франції Стефаном Сежурне.

  Денис Шмигаль привітав Стефана Сежурне з призначенням і відзначив, що перший візит на посаді в Україну свідчить про надзвичайний рівень уваги Франції до нашої країни.

  «Вдячні за всебічну підтримку, насамперед військову. Франція — серед країн, які найактивніше допомагають у цьому напрямку. Наші пріоритети співпраці тут: надання систем ППО та збільшення постачання ракет», — відзначив Прем’єр-міністр України.

  Очільник українського Уряду також відзначив важливість фінансової допомоги. Він висловив сподівання на подальшу підтримку Францією фінансових ініціатив на рівні Євросоюзу, які є життєво необхідними для нас.

  «Активно співпрацюємо з французьким бізнесом у проектах відновлення. Запрошуємо французькі компанії активніше долучатися до цього важливого процесу. Також запрошуємо операторів гуманітарного розмінування для очищення сільгоспземель», — сказав Денис Шмигаль.

  Як зауважив Прем’єр-міністр, Україна та Франція продовжує спільно працювати над реалізацією Формули миру Президента Володимира Зеленського. Франція, за йог словами, є одним із беззаперечних лідерів. 

  Стефан Сежурне зі свого боку запевнив, що Франція підтримуватиме Україну на шляху до ЄС і НАТО та залишатиметься пліч-о-пліч у нашій боротьбі з російським агресором.

  Прем’єр-міністр України та очільник МЗС Франції обговорили ключові напрямки двосторонньої співпраці Прем’єр-міністр України та очільник МЗС Франції обговорили ключові напрямки двосторонньої співпраці Прем’єр-міністр України та очільник МЗС Франції обговорили ключові напрямки двосторонньої співпраці Прем’єр-міністр України та очільник МЗС Франції обговорили ключові напрямки двосторонньої співпраці Прем’єр-міністр України та очільник МЗС Франції обговорили ключові напрямки двосторонньої співпраці Прем’єр-міністр України та очільник МЗС Франції обговорили ключові напрямки двосторонньої співпраці Прем’єр-міністр України та очільник МЗС Франції обговорили ключові напрямки двосторонньої співпраці Прем’єр-міністр України та очільник МЗС Франції обговорили ключові напрямки двосторонньої співпраці