• In English
 • Прем’єр-міністр України на зустрічі з Міністром фінансів Німеччини закликав виключити росію з FATF
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 жовтня 2022 року о 18:15

  Збільшення фінансування оборонної підтримки України та виключення росії з Міжнародної групи з протидії відмиванню брудних грошей (FATF) обговорили під час зустрічі в Берліні Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і Федеральний міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер.

  Сторони обговорили пропозицію в Уряді Німеччини щодо збільшення у 2023 році бюджету на оборонну підтримку України з 697 млн євро до 2 млрд євро. Денис Шмигаль подякував від імені держави та всіх українців Крістіну Лінднеру за підтримку цієї ініціативи.

  Прем’єр-міністр та Міністр фінансів України розповіли німецькій стороні про нагальні потреби у відновленні енергетичної інфраструктури, а також обговорили подальше фінансове співробітництво в довгостроковій перспективі й підтримку Німеччиною виділення макрофінансової допомоги від ЄС.

  Денис Шмигаль подякував ФРН за підтримку санкцій проти агресора та наголосив на необхідності ухвалення рішення про виключення росії з FATF.

  Прем’єр-міністр України на зустрічі з Міністром фінансів Німеччини закликав виключити росію з FATF Прем’єр-міністр України на зустрічі з Міністром фінансів Німеччини закликав виключити росію з FATF Прем’єр-міністр України на зустрічі з Міністром фінансів Німеччини закликав виключити росію з FATF Прем’єр-міністр України на зустрічі з Міністром фінансів Німеччини закликав виключити росію з FATF Прем’єр-міністр України на зустрічі з Міністром фінансів Німеччини закликав виключити росію з FATF