• In English
 • Прем’єр-міністр: Україна завершує ухвалення пакета законів, які є передумовою старту переговорного процесу з ЄС
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 листопада 2023 року о 17:11

  Доленосні події Революції Гідності стали ключовими у незламній боротьбі України за вільне, демократичне та європейське майбутнє. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 21 листопада.

  «Український народ довів, що Гідність і Свобода — це непорушні цінності. У 2013, коли не дав проросійській авторитарній владі звернути з європейського шляху. І сьогодні, коли дає відсіч російському агресору, що намагається відібрати наш дім і нашу волю. Україна вистояла завдяки сміливим і небайдужим людям. Завдяки тим, хто боровся на Майдані, і тим, хто боронить державу зараз на фронті», — підкреслив Прем’єр-міністр.

  Як зауважив Денис Шмигаль, Європейська комісія визнала величезний прогрес наших євроінтеграційних зусиль. Її рекомендації про відкриття передвступних переговорів, за його словами, є історичним кроком, логічним продовженням подій, які 10 років тому відбулися на Майдані.

  «Наразі Україна завершує ухвалення пакета законів, які є передумовою старту переговорного процесу. Сьогодні Парламент розглядає урядові законопроекти про посилення інституційної спроможності Національного антикорупційного бюро, про розширення повноважень НАЗК, про самостійність та незалежність САП. Також Верховна Рада ухвалює ще два євроінтеграційні закони – про вдосконалення механізмів міжтериторіального і транскордонного співробітництва та про створення системи мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів», — зазначив очільник Уряду.

  Денис Шмигаль подякував кожному, хто зробив свій внесок у захист незалежності України.

  Члени Уряду вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за вільне європейське майбутнє.

  Прем’єр-міністр: Україна завершує ухвалення пакета законів, які є передумовою старту переговорного процесу з ЄС