• In English
 • Прем’єр-міністр: У разі відсутності обстрілів новорічні свята пройдуть без аварійних відключень
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 грудня 2022 року о 16:21

  Завдяки героїчній роботі енергетиків із відновлення пошкодженого обладнання, зниженню споживання у вихідний день та відсутності морозної погоди в Україні зменшилася кількість аварійних відключень електроенергії. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 27 грудня.

  «Сьогодні, 27 грудня, після аварійно-відновлювальних робіт вдалося повернути в мережу два блоки теплових електростанцій. Триває процес відновлення інфраструктури, зростає кількість споживачів, яким хоча б частково відновлено споживання. Діє відпрацьований алгоритм пріоритетності заживлення споживачів. На першому місці — критична інфраструктура, на другому — ВПК, на третьому — важливі виробництва, на четвертому — житловий фонд», — відзначив очільник Уряду.

  Денис Шмигаль також зауважив, що росія готується продовжити атаки на українську енергосистему. Тож держава, й Уряд зокрема, перебуває в щоденній готовності до нових масованих обстрілів.

  Водночас Прем’єр-міністр підкреслив, що в разі відсутності обстрілів новорічні свята пройдуть без аварійних відключень.

  Прем’єр-міністр: У разі відсутності обстрілів новорічні свята пройдуть без аварійних відключень Прем’єр-міністр: У разі відсутності обстрілів новорічні свята пройдуть без аварійних відключень