• In English
 • Прем’єр-міністр: Цього року виплати для ВПО будуть автоматично подовжені
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 лютого 2023 року о 14:52

  Люди, які вимушені були покинути власний дім через війну, будуть і надалі отримувати особливу увагу й допомогу від Уряду. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «У 2022 році ми виплатили для ВПО 53,5 млрд грн. Цього року ми автоматично такі виплати продовжили», — відзначив очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр додав, що цьогоріч так само будуть повною мірою продовжуватися виплати субсидій найбільш вразливим категоріям. У лютому цього року, за його словами, середній розмір субсидії на житлово-комунальні послуги в Україні становить 1 684 грн. Субсидії отримують 2,3 млн домогосподарств.

  Денис Шмигаль зауважив, що Уряд при цьому не підвищував і не підвищує тарифи на комунальні послуги, а також допомагає громадам, аби вони так само залишали свої тарифи без змін.

  «В умовах, коли більше половини всіх видатків бюджету йдуть на захист нашої країни, ми все одно знаходимо ресурси, аби підтримувати тих, хто цього найбільше потребує», — наголосив Прем’єр-міністр.

  Як відзначив Глава Уряду, програми соціальних виплат будуть і надалі ставати більш адресними, що водночас дозволить збільшити їх розмір.

  Прем’єр-міністр: Цього року виплати для ВПО будуть автоматично подовжені