• In English
 • Прем’єр-міністр та представники американського бізнесу обговорили пріоритети відновлення та ініціативи, які сприятимуть зростанню ВВП
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 листопада 2023 року о 14:47

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів зустріч з представниками Американської торговельної палати, під час якої обговорив заходи на підтримку економіки та актуальні виклики.

  «Працюємо з партнерами над страхуванням воєнних ризиків. Це сприятиме залученню бізнесу до інвестицій в Україну. Маємо домовленості з MIGA та DFC на сотні мільйонів доларів. Створили механізм страхування експортерів із пулом британських компаній», — сказав Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр зауважив, що Уряд продовжує підтримувати бізнес. Зокрема, вперше у Державному бюджетні на 2024 рік передбачено видатки на створення індустріальних парків і проекти гуманітарного розмінування.

  Учасники також обговорили пріоритети відновлення та ініціативи, які сприятимуть зростанню ВВП. Як повідомив Глава Уряду, Україна координує з партнерами роботу над Компенсаційним механізмом, аби спрямувати заморожені російські активи на відбудову України.

  Прем’єр-міністр розповів представникам Американської торговельної палати про поступ України в реформах. Він зауважив, що Європейський Союз та Міжнародний валютний фонд високо оцінюють цей прогрес, що демонструє відданість України подальшій трансформації та розвитку держави.

  Прем’єр-міністр та представники американського бізнесу обговорили пріоритети відновлення та ініціативи, які сприятимуть зростанню ВВП Прем’єр-міністр та представники американського бізнесу обговорили пріоритети відновлення та ініціативи, які сприятимуть зростанню ВВП Прем’єр-міністр та представники американського бізнесу обговорили пріоритети відновлення та ініціативи, які сприятимуть зростанню ВВП Прем’єр-міністр та представники американського бізнесу обговорили пріоритети відновлення та ініціативи, які сприятимуть зростанню ВВП Прем’єр-міністр та представники американського бізнесу обговорили пріоритети відновлення та ініціативи, які сприятимуть зростанню ВВП Прем’єр-міністр та представники американського бізнесу обговорили пріоритети відновлення та ініціативи, які сприятимуть зростанню ВВП