• In English
 • Прем’єр-міністр: Розширюємо Єдину інформаційну систему соціальної сфери завдяки включенню до неї нових реєстрів та баз даних
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 жовтня 2023 року о 17:16

  Уряд під час засідання 27 жовтня ухвалив рішення, яке дозволить розширити Єдину інформаційну систему соціальної сфери завдяки включенню до неї низки реєстрів та баз даних. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «Уряд продовжує роботу над підвищенням ефективності соціальної допомоги населенню. Наша мета — допомогти саме тим, хто цього найбільше потребує. Ми формуємо нову соціальну політику за принципами цифровізації, адресності, універсальності, справедливості та безбар’єрності», — підкреслив очільник Уряду.

  Крім того, буде визначено порядок обміну інформацією з іншими інформаційними системами. За словами Прем’єр-міністра, все це дасть змогу Уряду впроваджувати нові соціальні послуги онлайн, покращувати наявну систему соціального забезпечення.

  Денис Шмигаль підкреслив, що впровадження Єдиної інформаційної системи соціальної сфери необхідне для того, щоб усі послуги та допомога громадянам надавалися без черг, без довідок та без корупції.

  Прем’єр-міністр: Розширюємо Єдину інформаційну систему соціальної сфери завдяки включенню до неї нових реєстрів та баз даних