• In English
 • Прем’єр-міністр обговорив роль МВФ у відновленні України з директором європейського департаменту Фонду
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 травня 2023 року о 19:53

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів розмову з директором європейського департаменту Міжнародного валютного фонду Альфредом Каммером. Глава Уряду привів початок роботи місії Фонду з першого перегляду програми розширеного кредитування (EFF), яка стартує 23 травня у Відні.

  Денис Шмигаль та Альфред Каммер, серед іншого, обговорили допомогу МВФ в євроінтеграції України, а також роль Фонду у відновленні.

  «Працюємо над створенням Міжнародного компенсаційного механізму, аби конфісковані російські активи спрямувати на відбудову України. Розраховуємо на підтримку МВФ у цьому напрямку, а також на подальше сприяння в консолідації фінансової підтримки від партнерів з усього світу», — відзначив Прем’єр-міністр.

  Довідково 

  Програма розширеного кредитування (EFF) загальним обсягом 15,6 млрд доларів була затверджена наприкінці березня 2023 року й розрахована на 4 роки. Вона є частиною великого пакета підтримки від країн G7 на суму 115 млрд доларів упродовж дії програми.

  Прем’єр-міністр обговорив роль МВФ у відновленні України з директором європейського департаменту Фонду Прем’єр-міністр обговорив роль МВФ у відновленні України з директором європейського департаменту Фонду Прем’єр-міністр обговорив роль МВФ у відновленні України з директором європейського департаменту Фонду