• In English
 • Прем’єр-міністр обговорив із Міжнародною асоціацією розвитку спеціальну програму відновлення України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 березня 2023 року о 20:06

  Прем’єр-міністр обговорив із Міжнародною асоціацією розвитку спеціальну програму відновлення України

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів онлайн-зустріч із керівництвом Міжнародної асоціації розвитку, що входить до групи Світового банку. Учасники обговорили виклики, з якими зіштовхнулася Україна через російську агресію, а також запровадження «Спеціальної програми відновлення України та реагування на кризу».

  Денис Шмигаль подякував за надану допомогу в межах проекту PEACE in Ukraine, який став найбільшим інвестиційним проектом в історії Світового банку. Наразі через PEACE in Ukraine було залучено кредитної та грантової підтримки на загальну суму 12,9 млрд доларів та 1,1 млрд євро, які були спрямовані на заробітні плати освітянам, медикам, рятувальникам, на пенсії та інші соціальні виплати. Зокрема, майже мільярд євро на зарплати вчителям надала Міжнародна асоціація розвитку.

  «Світовий банк, зокрема Міжнародна асоціація розвитку, суттєво допомогли Україні. Розраховуємо на подальшу підтримку й допомогу в залученні коштів на потреби населення та відбудову», — зазначив Прем’єр-міністр України.

  Глава українського Уряду також подякував МАР за роботу над запровадженням «Спеціальної програми відновлення України та реагування на кризу».

  Прем’єр-міністр обговорив із Міжнародною асоціацією розвитку спеціальну програму відновлення України Прем’єр-міністр обговорив із Міжнародною асоціацією розвитку спеціальну програму відновлення України Прем’єр-міністр обговорив із Міжнародною асоціацією розвитку спеціальну програму відновлення України Прем’єр-міністр обговорив із Міжнародною асоціацією розвитку спеціальну програму відновлення України