• In English
 • Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 жовтня 2022 року о 19:21

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль нагородив цінними подарунками освітян, які відзначилися героїчними діями під час повномасштабного російського вторгнення. Нагородження відбулося на церемонії національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2022.

  «Попри те, що ворог атакував нашу землю, 3 тисячі шкіл зруйновані або пошкодженні, 1200 перебувають в окупації, навчальний процес продовжується, адже вчителі розуміють важливість своєї освітньої місії. 900 вчителів пішли на фронт. Це — великий приклад служіння своєму народу. Ми у великому боргу перед вами, вчителі. Звичайно, ми робимо все для того, щоб освітній процес продовжувався і був безпечний. Робимо все, щоб українська освіта стала невід’ємною частиною європейського освітнього простору», — сказав Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр привітав учителів із професійним святом та побажав натхнення, поваги, теплих усмішок учнів, а також миру й перемоги.

  Довідково

  Global Teacher Prize Ukraine — національна премія, яка з 2017 року визначає найкращих учителів країни. Цьогоріч організатор премії, громадська спілка «Освіторія», відзначає незламних і хоробрих освітян, які продовжують навчання у складних умовах, залишаються новаторами попри війну та які захищають і рятують українських дітей від обстрілів і ракетних ударів.

  Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine