• In English
 • Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 жовтня 2023 року о 10:29

  Україна вистояла завдяки відважним та сміливим людям: завдяки воїнам, медикам, рятувальникам, енергетикам, а також завдяки вчителям. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час церемонії Global Teacher Prize Ukraine 2023.

  «Вчителі виховали справжніх героїв — патріотів своєї Батьківщини, найкращих із найкращих. У складних, часом надзвичайних, небезпечних умовах, ви продовжуєте навчати та виховувати нові покоління українців. Тих, хто будуватиме майбутнє нашої держави. Тих, хто прославлятиме Україну розумом, талантом, винахідливістю і незламним духом. Це справді важлива та відповідальна місія», — підкреслив очільник Уряду.

  Денис Шмигаль подякував освітянам за невтомну, сумлінну працю і вручив їм цінні подарунки.

  «Переконаний, що з такими вчителями — в України світле майбутнє. І це світло переможе темряву. Бажаю натхнення, поваги, міцного здоров’я. Теплих усмішок ваших учнів, а найголовніше миру й перемоги», — сказав Глава Уряду.

  Довідково

  Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для вчителів-агентів освітніх змін, що проводиться з 2017 року в Україні. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Вже другий рік головна мета премії під час повномасштабної війни — розповідати про історії вчителів, щоб у такий спосіб подякувати їм і відзначити важливість їхньої праці.

  Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine Прем’єр-міністр нагородив учителів на церемонії Global Teacher Prize Ukraine