• In English
 • Прем’єр-міністр на зустрічі з Президенткою Єврокомісії: Розраховуємо на позитивний висновок щодо початку передвступних переговорів
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 листопада 2023 року о 18:14

  У Києві, 4 листопада, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн.

  «Радий вітати вас у Києві напередодні ухвалення важливих політичних рішень, яких очікує українське суспільство. Розраховуємо на позитивний висновок щодо виконання 7 рекомендацій і початку передвступних переговорів. Віримо, що Україна вже в найближчому майбутньому стане членом Європейського Союзу», — сказав Денис Шмигаль.

  Як зауважив Прем’єр-міністр, Україна зі свого боку, попри повномасштабну агресію росії, продовжує реалізацію всіх реформ. Він подякував за високу оцінку цих кроків.

  Денис Шмигаль та Урсула фон дер Ляєн також обговорили фінансову підтримку України. Глава українського Уряду високо оцінив спільну роботу над програмою Ukraine Facility: «Це важливий документ для розвитку нашої держави й перетворення на успішну європейську країну».

  Прем’єр-міністр України подякував пані Урсулі фон дер Ляєн за її особистий внесок у розвиток двосторонньої співпраці, а також у створення коридорів солідарності, які допомагають українській економіці функціонувати у складних воєнних умовах.

  Прем’єр-міністр на зустрічі з Президенткою Єврокомісії: Розраховуємо на позитивний висновок щодо початку передвступних переговорів Прем’єр-міністр на зустрічі з Президенткою Єврокомісії: Розраховуємо на позитивний висновок щодо початку передвступних переговорів Прем’єр-міністр на зустрічі з Президенткою Єврокомісії: Розраховуємо на позитивний висновок щодо початку передвступних переговорів Прем’єр-міністр на зустрічі з Президенткою Єврокомісії: Розраховуємо на позитивний висновок щодо початку передвступних переговорів Прем’єр-міністр на зустрічі з Президенткою Єврокомісії: Розраховуємо на позитивний висновок щодо початку передвступних переговорів Прем’єр-міністр на зустрічі з Президенткою Єврокомісії: Розраховуємо на позитивний висновок щодо початку передвступних переговорів Прем’єр-міністр на зустрічі з Президенткою Єврокомісії: Розраховуємо на позитивний висновок щодо початку передвступних переговорів Прем’єр-міністр на зустрічі з Президенткою Єврокомісії: Розраховуємо на позитивний висновок щодо початку передвступних переговорів Прем’єр-міністр на зустрічі з Президенткою Єврокомісії: Розраховуємо на позитивний висновок щодо початку передвступних переговорів