• In English
 • Прем’єр-міністр: На полях форуму в Берліні український і німецький бізнес досягнули низки домовленостей
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 жовтня 2023 року о 15:18

  Приватний бізнес є головним рушієм відновлення та зростання України. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час німецько-українського бізнес-форуму, що проходить у Берліні за участі Федерального канцлера Німеччини Олафа Шольца.

  «Сьогодні інвестори мають набагато більше підстав вкладати свої кошти в Україну, ніж мали, наприклад, рік тому. Насамперед, збільшилися наші безпекові можливості. Німеччина зробила величезний внесок для цього», — сказав Денис Шмигаль і додав, що Україна так само розвиває і власний ВПК. Зокрема, за рік виробництво дронів зросло в 100 разів.

  Прем’єр-міністр також підкреслив, що український Уряд проводить політику максимального сприяння інвестиціям. Зокрема, через такі механізми як дерегуляція, цифровізація, заснування індустріальних парків, урядовий офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, створення кращої логістики на західному кордоні.

  «Розуміємо, що запорукою залучення інвестицій є страхування воєнно-політичних ризиків. Вдячні німецькому Уряду та особисто пану Шольцу за програму страхових гарантій для своїх інвесторів. Це стимулює компанії інвестувати в Україну зараз, а не чекати завершення війни», — відзначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр повідомив, що на полях форуму відбудеться підписання інвестиційної страхової гарантії Уряду ФРН німецькій компанії «Fixit» для добудови другого виробництва в Україні.

  Крім того, Денис Шмигаль акцентував на п’яти ключових секторах, у яких відкриваються особливі перспективи для інвестицій: енергетика, оборонно-промисловий комплекс, аграрний сектор, природні ресурси, цифрові технології.

  Зокрема, як повідомив Денис Шмигаль, буде підписано меморандум про співпрацю між «Укргідроенерго» та Andritz Hydro GmbH щодо розроблення та реалізації проектів із виробництва зеленого водню в Україні.

  Прем’єр-міністр: На полях форуму в Берліні український і німецький бізнес досягнули низки домовленостей Прем’єр-міністр: На полях форуму в Берліні український і німецький бізнес досягнули низки домовленостей Прем’єр-міністр: На полях форуму в Берліні український і німецький бізнес досягнули низки домовленостей Прем’єр-міністр: На полях форуму в Берліні український і німецький бізнес досягнули низки домовленостей Прем’єр-міністр: На полях форуму в Берліні український і німецький бізнес досягнули низки домовленостей Прем’єр-міністр: На полях форуму в Берліні український і німецький бізнес досягнули низки домовленостей