• In English
 • Лідери оборонних індустрій Німеччини та України створили спільне підприємство, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 жовтня 2023 року о 14:50

  Німецький оборонний концерн Rheinmetall та «Українська оборонна промисловість» утворили спільне підприємство. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час німецько-українського бізнесу форуму, що проходить у Берліні.

  «Спільне підприємство буде здійснювати обслуговування та ремонт техніки, поставленої нашими партнерами Україні. Також на цьому підприємстві буде проходити локалізація виробництва провідних зразків техніки Rheinmetall AG», — зазначив очільник Уряду України.

  Прем’єр-міністр зауважив, що спільне підприємство ТОВ «Рейнметал – Українська оборонна промисловість», яке створено лідерами оборонних індустрій Німеччини та України, було зареєстроване 18 жовтня.

  Під час форуму Денис Шмигаль передав Федеральному канцлеру Німеччини Олафу Шольцу табличку з реєстраційним номером цього підприємства.

  Лідери оборонних індустрій Німеччини та України створили спільне підприємство, — Денис Шмигаль Лідери оборонних індустрій Німеччини та України створили спільне підприємство, — Денис Шмигаль