• In English
 • Прем’єр-міністр: Мінінфраструктури та Фонд енергоефективності мають напрацювати програми забезпечення мінімальної енергонезалежності громад та багатоквартирних будинків
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 травня 2024 року о 12:45

  Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури й Фонду енергоефективності буде доручено разом із місцевими керівниками пропрацювати програми забезпечення мінімальної енергетичної незалежності громад та окремих багатоквартирних будинків. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «Має бути забезпечено роботу ліфтів, помп для водопостачання на верхні поверхи, окрема робота по генераторах та сонячних панелях», — підкреслив очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр нагадав, що ОСББ можуть отримати компенсацію від Фонду енергоефективності за встановлення сонячних електростанцій та теплових насосів для опалення. Це гранти в розмірі до 2 млн грн: «Тобто держава дає кошти, аби люди покращували умови свого енергозабезпечення. Місцева влада має також активно включатися в усі ці процеси».

  Прем’єр-міністр: Мінінфраструктури та Фонд енергоефективності мають напрацювати програми забезпечення мінімальної енергонезалежності громад та багатоквартирних будинків