• In English
 • Прем’єр-міністр: Для України важливо завершити конкурс на зайняття посади директора НАБУ до наступного Саміту Україна-ЄС
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 січня 2023 року о 18:35

  Уряд стурбований можливістю затягування завершення конкурсу на зайняття посади директора Національного антикорупційного бюро, який є одним із ключових кроків до демократичних перетворень України. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 17 січня.

  Він підкреслив, що з моменту отримання статусу кандидата на членство в ЄС, Україна здійснила низку дуже важливих кроків, що забезпечують незворотність реформ та відповідають визначеним Єврокомісією 7 рекомендаціям.

  «Насамперед був призначений керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, який має забезпечувати  ефективне розслідування злочинів. За результатами прозорого відбору на основі міжнародних стандартів сформовано Вищу раду правосуддя. Невдовзі розпочнеться перший в історії нашої Незалежності конкурсний відбір суддів до Конституційного суду», — відзначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр наголосив, що Україна має й надалі демонструвати високу динаміку демократичних перетворень. Зокрема, що стосується завершення  конкурсу на зайняття посади директора Національного антикорупційного бюро. 

  «Вже пройдено п’ять етапів із дев’яти. Зараз Уряд стурбований можливістю затягування цього процесу. Кандидатам залишилося виконати практичне завдання, пройти оцінку особистісних компетенцій і відповідну  співбесіду з Конкурсною комісією. Впевнений, що двох тижнів цілком достатньо, аби завершити ці процедури й до 31 січня подати перелік із трьох відібраних кандидатів на посаду директора НАБУ», — відзначив Глава Уряду.

  Денис Шмигаль підкреслив, що для України важливо вчасно та у повному обсязі виконати свою «домашню роботу», перша оцінка якої відбудеться вже у лютому цього року в ході Саміту Україна-ЄС. Зокрема, завершити конкурс на зайняття посади директора Національного антикорупційного бюро.

   

  Прем’єр-міністр: Для України важливо завершити конкурс на зайняття посади директора НАБУ до наступного Саміту Україна-ЄС