• In English
 • Прем’єр-міністр: Діти захисників та ВПО з громад, де ведуться бойові дії, зможуть продовжити навчання на бюджеті
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 жовтня 2022 року о 17:49


  Уточнено

  Студенти коледжів та закладів вищої освіти, що зараз навчаються на контракті, зможуть перейти на бюджет. Відповідне рішення ухвалив Уряд під час засідання 21 жовтня, повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «По-перше, це стосується дітей загиблих захисників і захисниць України, учасників бойових дій та їхніх дітей. По-друге, це також буде стосуватися внутрішньо переміщених осіб, які переїхали з громад, що перебувають в окупації, або де ведуться активні бойові дії», — зазначив очільник Уряду.

  Всі студенти з цих категорій, які були зараховані на контракт до 2021 року включно, за словами Прем’єр-міністра, зможуть продовжувати навчання за кошти держави.

  «Загалом ми говоримо в цьому році про більш ніж 80 тисяч людей. Цьогоріч держава виділить для відповідного проекту 363 млн грн. В умовах складної економічної ситуації переселенців, а також підтримки українців, які захищали та захищають Україну, Уряд вважає цей проект правильним і справедливим рішенням», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр: Діти захисників та ВПО з громад, де ведуться бойові дії, зможуть продовжити навчання на бюджеті Прем’єр-міністр: Діти захисників та ВПО з громад, де ведуться бойові дії, зможуть продовжити навчання на бюджеті