• In English
 • Прем’єр-міністр: Держслужба з етнополітики та свободи совісті буде віднесена до центральних органів виконавчої влади, які підпорядковуються КМУ
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 грудня 2022 року о 17:36

  Державна служба України з етнополітики та свободи совісті буде віднесена до центральних органів виконавчої влади, які підпорядковуються безпосередньо Кабінету Міністрів України. Відповідне рішення було ухвалене Урядом 6 грудня на виконання Указу Президента. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «Минулого тижня на засіданні РНБО було розглянуто питання зв’язків окремих релігійних кіл в Україні з державою-агресором. Як сказав днями Президент Володимир Зеленський, ми повинні гарантувати духовну незалежність нашого народу і не дамо ворогу послабити нас зсередини», — відзначив очільник Уряду.

  За словами Прем’єр-міністра, структурні підрозділи місцевих державних адміністрацій, до повноважень яких належать питання діяльності релігійних організацій, стануть підзвітні та підконтрольні Державній службі України з етнополітики.

  Прем’єр-міністр: Держслужба з етнополітики та свободи совісті буде віднесена до центральних органів виконавчої влади, які підпорядковуються КМУ