• In English
 • Прем’єр-міністр: 30 млн грн буде спрямовано Одеській ОВА на закупівлю дизелю для генераторів
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 лютого 2023 року о 18:01

  Уряд на засіданні 7 лютого виділив 30 млн грн із резервного фонду держбюджету Одеській ОВА на закупівлю пального для генераторів. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  За його словами, це дозволить тримати в робочому стані критичну інфраструктуру до завершення ремонтів.

  Прем’єр-міністр відзначив, що станом на зараз вдалося частково розв’язати ситуацію з електропостачанням в Одесі, де минулого тижня сталася аварія на пошкодженій росією підстанції. Критична інфраструктура заживлена. У людей є тепло і вода.

  «Ремонтні роботи тривають 24 на 7. Завдяки цьому принаймні 4-5 годин на день у людей має бути світло. Робимо все можливе, аби покращити ситуацію, але будемо відверті, що пошкодження дуже серйозні. Наразі в Одесу вже завезли більше 80-ти потужних генераторів, і їх підвезення триває. У місті та районі працює розгалужена мережа Пунктів незламності», — сказав очільник Уряду.

  Денис Шмигаль також додав, що Міністр енергетики та керівник «Укренерго» тримають усе на особистому контролі та продовжать звітувати про перебіг ремонтів. Він підкреслив, що влада на всіх рівнях робить усе, щоб в домівках одеситів було тепло, вода і світло.

  Прем’єр-міністр: 30 млн грн буде спрямовано Одеській ОВА на закупівлю дизелю для генераторів