• In English
  • Представники громадської ради при Держкомтелерадіо допомагатимуть в обранні членів Наглядової ради НСТУ

    Громадська рада при Держкомтелерадіо на своєму засіданні у січні обрала трьох представників у Громадську комісію, яка здійснюватиме допомогу в підготовці та проведенні конференції громадських об’єднань та асоціацій з обрання членів Наглядової ради АТ «НСТУ».

    До Громадської комісії делеговані Ольга Большакова, Наталія Клітна та Олександр Човган. Разом з іншими представниками громадськості вони здійснюватимуть оцінку відповідності громадських об’єднань у сфері  фізичного виховання і спорту вимогам, визначеним законом. Комісія внесе відповідні рекомендації Національній раді з питань телебачення і радіомовлення України, яка наділена повноваженнями за окремою процедурою обирати членів Наглядової ради НСТУ від громадськості.

    Нагадаємо, що до Наглядової ради НСТУ входять по одному представнику від депутатських фракцій і груп Верховної Ради України поточного скликання та дев’ять членів від громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сферах: освіти та науки; забезпечення прав національних меншин; фізичного виховання та спорту; журналістики; правозахисній; захисту інтересів дітей та молоді; творчій; місцевого самоврядування; захисту прав осіб з особливими потребами. Представники від громадських об’єднань обираються під час конференції. Строк повноважень членів Наглядової ради НСТУ становить чотири роки. Нині відбувається ротація членів Наглядової ради.