• In English
  • Працевлаштуватися внутрішньо переміщеним особам допоможуть ваучери на перекваліфікацію, - Ірина Верещук

    Працевлаштуватися внутрішньо переміщеним особам допоможуть ваучери на перекваліфікацію. Про це Віце-прем'єр-міністр - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила під час ефіру на телеканалі ICTV. Посадовець зауважила, що наразі в державі діє певна кількість програм щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Але фокусуватися потрібно насамперед на тих, які реально дають ефект.

    «Ми як Міністерство взялися відокремити ті з них, які позитивно зарекомендували себе у 2022 році й успішно працюють зараз. Якщо ж програма не показала результату та не довела своєї ефективності, ми мусимо це чесно визнати», – уточнила вона.

    Як одну з успішно діючих назвала програму ваучерів на перепідготовку, отримання іншої спеціалізації, підвищення кваліфікації тощо.

    «Цю програму для ВПО пропонує Державний центр зайнятості. Минулого року вона непогано себе показала. Тому ми фокусуємо зусилля на тому, щоб допомогти якомога більшій кількості внутрішньо переміщених осіб отримати цей ваучер. Тобто люди, які приїхали з небезпечних територій, матимуть можливість за кошти держави пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію і продовжувати працювати», – резюмувала Віце-прем’єр-міністр.