• In English
 • Прагнемо вступити до НАТО, тому приміряємо все, що нам пропонують виробники до стандартів Альянсу, – Андрій Таран відвідав виставку «Зброя та безпека-2021»
  Міністерство оборони України, опубліковано 15 червня 2021 року о 17:56

  Сьогодні, 15 червня, у Києві розпочала роботу 17-та Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека-2021» та 12-й Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт-ХХІ». Участь у її роботі взяв Міністр оборони України Андрій Таран.

  «Такі виставки дають нам, Міністерству оборони, можливість оцінити досягнення нашого ОПК та порівняти їх зі зразками, які пропонуються іноземними компаніями. Ми заявили, що прагнемо вступити до НАТО і тому все, що нам пропонують вітчизняні виробники ми приміряємо до стандартів Альянсу. Саме тому, я вважаю, під час таких виставок ми можемо порівняти зразки і зробити оптимальний вибір для Збройних Сил України з того, що пропонується на ринку озброєння та військової техніки», — наголосив Андрій Таран.

  Міністр оборони України також висловив сподівання, що зустрічі та переговори керівництва вітчизняного оборонного відомства з представниками іноземних делегацій, досягнуті результати сприятимуть зміцненню оборонного потенціалу як України, так і партнерів. А спільні військово-технічні проекти та обмін технологіями створюватиме довіру і дозволятиме посилювати безпекову ситуацію в регіоні.

  Під час виставки планується проведення двосторонніх зустрічей з делегаціями міністерств оборони Королівства Іспанія, Французької Республіки, Турецької Республіки, Об’єднаних Арабських Еміратів, Палати військових промисловців Республіки Польща та багатьма іншими.

  У виставці «Зброя та безпека-2021» та 12-му Міжнародному авіакосмічному салоні «Авіасвіт-ХХІ» беруть участь компанії із 35 держав світу.