• In English
 • Працюємо над лібералізацією авіасполучення та автомобільних перевезень між Україною та Азербайджаном, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 05 грудня 2019 року о 10:55

  5 грудня 2019 року  відбулась двостороння зустріч Міністра інфраструктури України Владислава Криклія з Міністром транспорту, зв'язку та високих технологій Азербайджанської Республіки Раміном Гулузаде. Зустріч відбулась в рамках візиту Міністра інфраструктури України до Азербайджанської Республіки, який триватиме 5- 6 грудня 2019 року.

  Міністр інфраструктури України Владислав Криклій зазначив, що Україна зацікавлена в розвитку взаємовигідного українсько-азербайджанського співробітництва в сфері транспорту.

  «Спільною метою має бути створення комфортних умов для перевезень як між нашими країнами, так і їх забезпечення в сполученні Європа-Азія. Важливим є продовження діалогу щодо формування взаємовигідних умов організації перевезень вантажів залізничним і морським транспортом з метою залучення додаткового вантажопотоку», - заявив Владислав Криклій.

  Наразі Україна та Азербайджанська Республіка активно співпрацюють в багатосторонніх проектах:

  • Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут 
  • Організація за демократію та економічний розвиток 
  • Міжурядова комісія ТРАСЕКА

  Владислав Криклій зазначив, що Україна має амбітні плани щодо концесійних проектів – завершується приймання заявок на концесійні конкурси у портах Ольвія та Херсон, готуються концесії у портах Одеса, Маріуполь, Бердянськ, паромної переправи у порту Чорноморськ, залізничних вокзалів та регіональних аеропортів.   

  Міністр інфраструктури України також відзначив, що пріоритетом  діяльності  наразі є відновлення українських доріг. Цього року в розбудову дорожньої інфраструктури буде спрямовано рекордне фінансування. 

  Сторони домовились опрацювати питання лібералізації авіаперевезень між країнами та збільшення  квоти дозволів на перевезення вантажів автомобільним транспортом, а також розширити співробітництво в сфері поштового зв'язку.

  Міністр транспорту, зв'язку та високих технологій Азербайджанської Республіки Рамін Гулузаде висловив сподівання, що результатом спільної роботи стане розвиток економік України та Азербайджанської Республіки.

  Працюємо над лібералізацією авіасполучення та автомобільних перевезень між Україною та Азербайджаном, - Владислав Криклій