• In English
 • Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб є важливим компонентом їхньої інтеграції та соціального захисту
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 27 квітня 2018 року о 16:18

  Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб є важливим компонентом їхньої інтеграції та соціального захисту. Про це заявила перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська під час робочої зустрічі з представниками Данської Ради у справах біженців.

  «Наявність роботи для внутрішньо переміщених осіб - дуже важливий момент соціального захисту даної категорії населення. Ми працюємо над тим, щоб випрацювати реформування механізмів працевлаштування в цілому, а особливо щодо працевлаштування вразливих категорій населення», - зазначила Ольга Крентовська.

  За її словами, система має бути гнучкою, адаптованою та сучасною, такою, що реагує на виклики на ринку праці.

  «Ми ставимо перед собою завдання докорінно реформувати загальну систему і бачити проблематику окремих категорій громадян. Потрібно зробити послуги Державної служби зайнятості більш адресними та індивідуальними», - наголосила перший заступник Міністра.

  Вона також пояснила, що результатом реформ має стати трансформація системи соціального страхування на випадок безробіття та ратифікація конвенцій і угод про службу зайнятості.

  «Ми хочемо застосувати всі передові методики інших країн. Разом із тим, центральним моментом стане інтеграція на ринок праці вразливих категорій громадян», - резюмувала Ольга Крентовська.