• In English
 • Посилення стійкості енергосистеми і підготовка до наступної зими: Міненерго та Посольство США в Україні продовжують співпрацю
  Міністерство енергетики України, опубліковано 03 травня 2024 року о 19:34

  Заступник Міністра енергетики України Світлана Гринчук обговорила з представниками Посольства США в Україні координацію взаємодії у питаннях підготовки до проходження наступного опалювального сезону. Участь у зустрічі взяли заступник голови місії США в Україні Роб Нідхем, радник з економічних питань Посольства Мері Елізабет Медден, аташе з питань енергетики Шон Андерсон та керівник енергетичного відділу посольства Тодд Антерзехер.

  Заступник Міністра поінформувала американську сторону про стан української енергосистеми після серії масованих російських атак, а також заходи, які здійснюються  для відновлення пошкоджених об’єктів та нарощування потужностей генерації електроенергії.

  Сторони обговорили напрямки взаємодії для стабілізації ситуації в енергосистемі та  підготовки до проходження наступного опалювального сезону.

  Окремо під час зустрічі йшлося про питання реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом США щодо співпраці у забезпеченні стійкості енергетичної системи України.