• In English
 • Посилення співпраці з американськими партнерами сприятиме зміцненню енергетичної незалежності України, - Герман Галущенко
  Міністерство енергетики України, опубліковано 01 вересня 2021 року о 08:30

  Міністр енергетики України Герман Галущенко і керівництво НАЕК «Енергоатом» та Westinghouse Electric обговорили плани поглиблення українсько-американської співпраці у сфері ядерної енергетики.

  Йшлося про реалізацію євроінтеграційних прагнень України та спільних проектів із можливістю залучення до них американських фінансових інституцій.

  «Поглиблення партнерства Енергоатома з Westinghouse сприятиме зміцненню енергетичної безпеки нашої держави. Ми будемо розширювати співробітництво з американською компанією з фокусом на енергетичній безпеці та незалежності нашої держави», - наголосив Міністр енергетики України Герман Галущенко.

  Керівники НАЕК «Енергоатом» та Westinghouse Electric в присутності Міністра енергетики України Германа Галущенка підписали лист про наміри, який затверджує досягнуті домовленості та визначає нові напрямки співпраці в майбутньому у інших сферах, окрім добудови нових енергоблоків АЕС. Документ підписано під час робочого візиту до США Президента України Володимира Зеленського.