• In English
 • Порушень майже на 268 млн грн виявили одеські аудитори за січень ‒ вересень 2020 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 13 жовтня 2020 року о 14:10

  Від початку року працівники Південного офісу за результатами ревізій виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 267,7 млн грн.

  Вжитими аудиторами заходами забезпечено відшкодування виявлених втрат на суму 41,1 млн грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій і підприємств надійшло 20 млн грн, відшкодовано 21,1 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

  До правоохоронних органів для відповідного реагування передано матеріали 34 заходів державного фінансового контролю, за результатами їх розгляду розпочато 34 досудових розслідування, долучено до кримінальних проваджень 10 матеріалів контрольних заходів, вручено 27 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До установ та організацій, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано 27 заходів впливу: у 11 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 16 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення.

  Завершено 6 державних фінансових аудитів, під час яких встановлено фактів неефективних управлінських дій та рішень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 210,3 млн грн. Аудиторами надані пропозиції для покращення фінансового стану підконтрольних об’єктів, з яких (з урахуванням попередніх років) виконано 102 пропозиції, 53 – направлені на досягнення економічного ефекту, загальна сума додаткового результату становить понад 120 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 120 посадових осіб, 57 – до матеріальної та дисциплінарної.