• In English
  • Портал «Велика українська енциклопедія» оновлюється науковими статтями з медицини

    В умовах надзвичайної ситуації, спричиненої пандемією коронавірусу COVID-19, зростає попит на науково виважену і правдиву інформацію. Саме тому Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» звернулася до всіх фахівців медичного профілю з проханням надати статті з актуальних проблем життєвих викликів (напрям «Медицина») для оприлюднення на порталі «Великої української енциклопедії».

    Першими на заклик науковців відгукнулися колеги з Національного фармацевтичного університету (м. Харків). Фахівці цього закладу, співробітники кафедр мікробіології, вірусології та імунології, клінічної лабораторної діагностики, фармакотерапії та управління якістю в максимально стислі терміни підготували й надіслали статті на актуальні теми сьогодення.

    Директор ДНУ «Енциклопедичне видавництво» Алла Киридон від імені колективу висловила подяку ректору Національного фармацевтичного університету А.А. Котвіцькій та всім науково-педагогічним працівникам НФаУ, які долучилися до цієї роботи.

    Нагадаємо, що Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво», що належить до сфери управління Держкомтелерадіо, продовжує працювати над двома версіями Великої української енциклопедії – багатотомним друкованим виданням і сучасним довідковим онлайн-сервісом ВУЕ. Від друкованої версії ВУЕ, перший том якої вийшов 2016 року, електронний портал відрізняється тим, що статті на ньому подані в більшому форматі, вони мають аудіо версії, а це дає доступ до енциклопедії користувачам із порушенням зору. До того ж статті супроводжуються додатковими відео- та аудіо матеріалами, вони насичені більшою кількістю ілюстрацій – світлинами, картами, схемами, графіками, діаграмами, малюнками тощо. Особливістю цього електронного порталу є авторизація статей, об’єктивність викладу, перевіреність фактів.