• In English
 • Понад мільйон гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у серпні 2018 року на Кіровоградщині
  опубліковано 12 вересня 2018 року о 16:46

  Упродовж серпня 2018 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 13 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

  Земельні ділянки розташовані на території Гайворонського, Олександрійського, Устинівського, Петрівського, Новоукраїнського, Новоархангельського районів Кіровоградської області. Загальна площа земель становить 261,99 гектара. Використовуватися вони будуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельні ділянки в адміністративних межах Берестягівської сільської ради Гайворонського району Кіровоградської області площею 31,20 га, де стартова ціна піднялася до 35,48% від нормативної грошової оцінки та становить 421,23 тис. грн, та на території Новопразької селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області площею 14,65 га, де стартова ціна піднялася до 33,64% від нормативної грошової оцінки та становить 150,31 тис. гривень.

  Завдяки земельним торгам, проведеним у серпні 2018 року, до бюджетів місцевих громад Кіровоградщини щорічно надходитиме 1,182 млн гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.