• In English
  • Понад 7 млн грн шкоди нарахували державні інспектори з контролю за використанням та охороною земель Запорізької області з початку року

    З початку 2020 року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області провели 880 перевірок дотримання вимог земельного законодавства та виявили 547 порушень на загальній площі 13,24 тис. гектарів.

    З метою вжиття заходів для усунення порушень у сфері земельних відносин, інспекторами вручено 187 приписів, складено 171 протокол про адміністративні правопорушення та винесено 167 постанов про накладання адміністративного стягнення на суму 40,8 тис. грн, 44 клопотання направлено до органів виконавчої влади. В добровільному порядку порушники вже сплатили 31,87 тис. грн, або 78% суми нарахованих штрафних санкцій.

    Також за цей період нараховано 7,98 млн грн шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання не за цільовим призначенням та зняття родючого шару ґрунту без спеціального дозволу. На даний час в добровільному порядку порушниками відшкодовано до місцевих бюджетів Запоріжжя 735,07 тис. гривень.