• In English
 • Понад 327 млн грн отримали агропідприємства на сади і теплиці в цьому році

  Понад 5,6 мільйонів гривень протягом тижня виплатили ще 5 агропідприємствам у рамках урядової грантової програми підтримки малого та середнього бізнесу єРобота. Гроші будуть спрямовані на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства.

  Загалом у цьому році 88 фермерств отримали державну допомогу на суму понад  327,2 млн гривень. З них 260,9 млн грн було направлено 75 підприємствам на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Ще 13-ти  виплачено понад 66 млн гривень -  на теплиці.

  З початку дії програми виплачено 376,2 млн гривень 97 суб’єктам господарювання. Зокрема, 295,9 млн гривень отримали 82 господарства на  розвиток  садівництва, ягідництва та виноградарства та понад 80 млн гривень – 15 підприємців на теплиці.

  Обов’язковою умовою є працевлаштування потрібної кількості працівників. Для садів - від 5 до 10 постійних і 125-425 сезонних робітників залежно від найменування насаджень. Для теплиць - не менше 14 осіб на один гектар. 

  Контроль за реалізацією проекту здійснює уповноважений банк протягом п’яти років для підприємців, які займаються садами і трьох років теплицями.

  Довідково

  Урядова грантова програма діє з 1 липня 2022 року і передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг – можливість для кожного бажаючого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками «Своя справа»,  «Свій сад», «Своя теплиця», «Новий рівень».