• In English
 • Понад 300 учасників АТО Дніпропетровщини отримали нові спеціальності на IT-курсах
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 06 березня 2018 року о 17:59

  За 2,5 роки понад 300 учасників АТО Дніпропетровщини отримали нові спеціальності на IT-курсах. Завдяки цьому виду реабілітації деякі захисники навіть змінили професію. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  «Президент України Петро Порошенко наголошує: реабілітація АТОвців – одне з наших першочергових завдань. Дніпропетровщина підходить до цього питання нестандартно. АТОвці області можуть не лише поїхати до санаторію або спеціального реабілітаційного центру, а й беруть участь у пісенних фестах та опановують нові професії. Вже третій рік поспіль на Дніпропетровщині працюють безкоштовні курси IT, де нові знання отримали 315 бійців», - зазначив

  Валентин Резніченко.

  Основи 3D-анімації нині на курсах опановують восьмеро учасників АТО.

  «3D-анімація – це безліч цікавих завдань та нестандартних підходів до їх вирішення. Вона може стати і основною роботою, і хобі. Після курсів я зможу створювати відеоматеріали для своїх студентів, яким викладаю у транспортному університеті», - поділився слухач курсів, учасник АТО

  Віктор Артемчук.

  АТОвців навчають працювати в програмі «Maya». На заняттях кожен створює свого персонажа та примушує його рухатись.

  «Більшість нинішніх курсів дають лише відомості про програми. Ми навчаємо не просто  створювати персонажа, а й «оснащувати» його, щоб він міг рухатися та взаємодіяти з іншими. Після закінчення курсів наші випускники зможуть стати junior-аніматорами, а далі – розвиватися. Програмування – це теж мистецтво, навички якого можна відточувати все життя», - розповів викладач курсів Олександр Пустюльга.

  Дізнатися про курси можна в Центрі допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА. Телефони для довідок – 068 679 89 61, (056) 742 86 62.