• In English
 • Понад 2,4 млн грн отримали місцеві бюджети Закарпаття за надані землевпорядниками адміністративні послуги

  У 2021 році фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надали громадянам 87265 адміністративних послуг, із яких 65992 послуги надано безоплатно.

  Серед безоплатних адмінпослуг переважали послуги з державної реєстрації земельної ділянки (36343) та з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (18760).

  Платні адміністративні послуги, що найчастіше замовляли громадяни, стосувалися надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (18567) та виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення (2102). Загалом за послуги, що потребують оплати, до місцевих бюджетів Закарпаття надійшло близько 2,4 млн гривень.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.