• In English
 • Понад 234 тис. грн щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у жовтні 2018 року на Закарпатті

  На земельних торгах, проведених у жовтні 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області, аграрії придбали права оренди на 9 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які розташовані на території Великоберезнянського, Виноградівського, Мукачівського та Ужгородського районів Закарпатської області.

  Загальна площа переданих в оренду наділів склала більше 210 гектарів. Земельні ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та для ведення фермерського господарства.

  У результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Великоберезнянського, Виноградівського, Мукачівського та Ужгородського районів Закарпатської області щорічно буде надходити орендна плата у розмірі більше 234 тис. гривень.

   Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».