• In English
 • Понад 200 тис. грн надійшло до бюджету у січні поточного року за надані адміністративні послуги землевпорядниками Сумщини

  Упродовж січня 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області надано більше понад 13 тис. адміністративних послуг громадянам та юридичним особам. За ці послуги нарахована плата у розмірі 212 524 гривні.

  Переважну більшість адмінпослуг (10 700) надано на безоплатній основі. Найчастіше запити стосувалися державної реєстрації земельних ділянок (4 277 запитів), видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (2 089 запитів) та видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (1 264 запити).

  Майже 2,5 тис. адмінпослуг землевпорядники Сумщини надали на платній основі. Отримані кошти фахівці перерахували до місцевих бюджетів Сумського регіону. Найбільші надходження – у розмірі 195 053 грн – отримано за видачу 2 214 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. За обов’язкову, добровільну державну експертизу землевпорядної документації, а також вибіркову державну експертизу землевпорядної документації бюджети поповнено на 2 254 гривні.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.