• In English
 • Понад 20 тис. адмінпослуг надали фахівці Держгеокадастру на Миколаївщині

  З початку 2018 року працівники Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали 22 216 адмінпослуг громадянам та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали 17 763 послуги.

  Із загальної кількості 4 453 адмінпослуги фахівці землевпорядної служби Миколаївщини надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 387 582,16 гривень. Кошти спрямовано до загального фонду державного бюджету.

  Найчастіше громадяни зверталися щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Фахівці Держгеокадастру Миколаївської області опрацювали 4 041 такий запит, що становить 90,7% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

  Серед безоплатних адмінпослуг на Миколаївщині найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (5 560), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (2 962). Також, безоплатно, надано 850 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.